Home

Alaposan Végleges Régies penály plzen mentén klasszikus Torok

eFotbal.cz » Evropské poháry : Plzeň - Záhřeb 1:0. Viktoria slaví postup,  rozhodl Chorý z penalty
eFotbal.cz » Evropské poháry : Plzeň - Záhřeb 1:0. Viktoria slaví postup, rozhodl Chorý z penalty

Plzeň pod Koubkem na úvod podlehla Teplicím, „skláři“ rozhodli z penalty |  FORTUNA:LIGA
Plzeň pod Koubkem na úvod podlehla Teplicím, „skláři“ rozhodli z penalty | FORTUNA:LIGA

Trubač gólem z penalty sestřelil Plzeň. Vysokou výhru slaví Karviná,  Bohemians uspěli na půdě Pardubic | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Trubač gólem z penalty sestřelil Plzeň. Vysokou výhru slaví Karviná, Bohemians uspěli na půdě Pardubic | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

FC Viktoria Plzeň - Wikipedia

Plzeň remizovala na Slavii 1:1 a udržela se v čele ligy. Zápas rozhodly dvě  penalty v nastavení | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Plzeň remizovala na Slavii 1:1 a udržela se v čele ligy. Zápas rozhodly dvě penalty v nastavení | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Divočina v Kosovu. Plzeň vydřela postup přes Dritu z penalty ve 24. minutě  nastavení - Aktuálně.cz
Divočina v Kosovu. Plzeň vydřela postup přes Dritu z penalty ve 24. minutě nastavení - Aktuálně.cz

Obrat dokonán! Plzeň porazila na penalty TNS a postupuje | Sportovní Plzeň

Zlatan Ibrahimovic Pull the Penalty Kick Editorial Photo - Image of milano,  kick: 187128056
Zlatan Ibrahimovic Pull the Penalty Kick Editorial Photo - Image of milano, kick: 187128056

Plzeň to zvládla. Jirka z penalty ve 24. minutě nastavení poslal Viktorii  do třetího předkola!
Plzeň to zvládla. Jirka z penalty ve 24. minutě nastavení poslal Viktorii do třetího předkola!

Viktoria beat Slovácko thanks to Patrik Hrošovský's penalty | FC VIKTORIA  Plzeň
Viktoria beat Slovácko thanks to Patrik Hrošovský's penalty | FC VIKTORIA Plzeň

Penalty dispute fails to slow down Bayern juggernaut | Reuters

Plzeň zůstává v Evropské konferenční lize stoprocentní. Výhru v Záhřebu  trefil z penalty Chorý | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Plzeň zůstává v Evropské konferenční lize stoprocentní. Výhru v Záhřebu trefil z penalty Chorý | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Viktoria Plzen - Barcelona live online: Torre grabs winner, summary, stats,  highlights, Champions League 2022-23 - AS USA
Viktoria Plzen - Barcelona live online: Torre grabs winner, summary, stats, highlights, Champions League 2022-23 - AS USA

Champions League round-up: Robert Lewandowski hits hat-trick as Barcelona  thrash Viktoria Plzen
Champions League round-up: Robert Lewandowski hits hat-trick as Barcelona thrash Viktoria Plzen

Viktoria Plzen 2-4 FC Barcelona: Winning farewell to the Champions League

FC Viktoria Plzeň 3-1 p (5-5) The New Saints: Penalties heartbreak for TNS  - Y Clwb Pêl-droed
FC Viktoria Plzeň 3-1 p (5-5) The New Saints: Penalties heartbreak for TNS - Y Clwb Pêl-droed

Milan Italy, 28 September 2011," G.MEAZZA - SAN SIRO" Stadium, UEFA  Champions League 2011/2012 , AC Milan - FC Viktoria Plzen : Zlatan  Ibrahimovic pull the penalty kick Stock Photo - Alamy
Milan Italy, 28 September 2011," G.MEAZZA - SAN SIRO" Stadium, UEFA Champions League 2011/2012 , AC Milan - FC Viktoria Plzen : Zlatan Ibrahimovic pull the penalty kick Stock Photo - Alamy

Barcelona 4-2 Viktoria Plzen (Nov 1, 2022) Game Analysis - ESPN

Fotbalisté Sparty gólem z penalty ve 14. minutě nastavení udolali Plzeň 2:1  | Sport | Plzeňská Drbna - zprávy z Plzně a okolí
Fotbalisté Sparty gólem z penalty ve 14. minutě nastavení udolali Plzeň 2:1 | Sport | Plzeňská Drbna - zprávy z Plzně a okolí

Watch: Barcelona and Viktoria Plzen exchange four goals in second half| All  Football
Watch: Barcelona and Viktoria Plzen exchange four goals in second half| All Football

Havel's fantastic goal and Procházka's penalty shot secured a win over  Slovácko | FC VIKTORIA Plzeň
Havel's fantastic goal and Procházka's penalty shot secured a win over Slovácko | FC VIKTORIA Plzeň

Viktoria Plzen vs Barcelona, Champions League: Final Score 2-4, Barça win  entertaining game in group stage finale - Barca Blaugranes
Viktoria Plzen vs Barcelona, Champions League: Final Score 2-4, Barça win entertaining game in group stage finale - Barca Blaugranes