Home

szabálytalanságok Hosszabbít Tömör szlovák futball válogatott gólszerzö Fordítva helikopter dokk

Hat perc alatt hármat rúgott Liechtensteinnek a szlovák válogatott -  Sportolunk.sk
Hat perc alatt hármat rúgott Liechtensteinnek a szlovák válogatott - Sportolunk.sk

Magyar–szlovák: Szoboszlai és Sallai kiemelkedett a válogatottból -

A nemzeti labdarúgó-válogatott tagjai megnövelték értéküket - Mandiner

szlovák labdarúgó-válogatott | Új Szó

Kétgólos előnyről kapott ki Izraeltől a szlovák válogatott - Sportolunk.sk

Szlovákia - Foci Eb 2016

23:00 - Szlovák-magyar: vereséggel kezdett a magyar labdarúgó-válogatott -  Hungary Sport
23:00 - Szlovák-magyar: vereséggel kezdett a magyar labdarúgó-válogatott - Hungary Sport

U19-es válogatott: meccs másfél év után, kikaptunk a szlovákoktól -

A magyar válogatott vereséggel kezdte Szlovákiában az Eb selejtezőjét | M4  Sport
A magyar válogatott vereséggel kezdte Szlovákiában az Eb selejtezőjét | M4 Sport

Jelen állás szerint pótselejtezős helyen van a magyar válogatott

Szlovák labdarúgó válogatott | Új Szó

Labdarúgás: itthon visszavágott az U19-es válogatott a szlovákoknak

Sajnos nem sikerült: kikaptunk Budapesten a szlovákoktól - NSO

Király-kupa győztes a szlovák labdarúgó-válogatott - Sportolunk.sk

Ádám Martin bemutatkozott a válogatottban – csfoci

Döntetlent játszott a csehekkel, folytatja veretlenségi sorozatát a magyar  válogatott
Döntetlent játszott a csehekkel, folytatja veretlenségi sorozatát a magyar válogatott

Liechtenstein otthonában hozta a kötelezőt a szlovák válogatott, Ronaldo  góllal jubilált | ma7.sk
Liechtenstein otthonában hozta a kötelezőt a szlovák válogatott, Ronaldo góllal jubilált | ma7.sk

Eb-selejtező: fájó vereség, itthon is kikaptunk Szlovákiától | Rangadó

Hiába Szoboszlai gyönyörű gólja: Budapesten is győzni tudott Szlovákia a  magyar válogatott ellen - Blikk
Hiába Szoboszlai gyönyörű gólja: Budapesten is győzni tudott Szlovákia a magyar válogatott ellen - Blikk